III Piknik Strzelecki w Pawłowie. Pokazy broni palnej i strzelanie z różnych jednostek

0

W niedzielę (3 września), na terenie strzelnicy w Pawłowie odbędzie się 3. edycja Pikniku Strzeleckiego. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie ARMA oraz Security Consulting Szkolenia Strzeleckie. Uczestnicy imprezy będą mogli zobaczyć kolekcję broni palnej, ale także postrzelać z pistoletów, rewolwerów i karabinków.


– Zaprezentujemy m.in.: pistolety Glock, Colt, Walther, GSG Firefly, Sig Sauer, rewolwer Taurus Tracker, Magnum, pistolet maszynowy PM-98, karabinki AKMS, AKSu, M-1, STAG 3T, strzelbę pump-action Mossberg i Imperator, Grand Arms, karabin wyborowy AWM i wiele innych – wylicza Tomasz Meketiuk ze stowarzyszenia ARMA.

– Podczas pikniku będzie możliwość praktycznego sprawdzenia poszczególnych jednostek broni. Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę (3 września) o godzinie 9:00 i potrwa do godz. 15:00 – dodaje organizator pikniku.

Wstęp na strzelnicę w dniu imprezy jest bezpłatny. Opłata za strzelanie z wybranej jednostki wraz z opieką wykwalifikowanego instruktora będzie ustalana indywidualnie. Oprócz militarnych atrakcji organizatorzy przygotowali dla najmłodszych gry i zabawy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął tygodnik „Panorama Powiatu” i portal Brzeg24.pl.