Internauci wybierają Miss Polski. Głosujemy na Natalię Roczniak!

0
fot. materiały prasowe

Najpiękniejsze Polki 2017 roku o koronę Miss Polski powalczą w Krynicy-Zdrój na początku grudnia. Wśród finalistek jest Natalia Roczniak – 1. Wicemiss Opolszczyzny. Do gali finałowej pozostał niespełna miesiąc, ale do tego czasu rozstrzygną się dwa inne plebiscyty: Miss Polski Internetu oraz Miss Polski Wirtualnej Polski 2017.


– Natalia bardzo zaangażowała się w konkurs i dzielnie łączy tę przygodę ze szkołą (klasa maturalna – przyp. red.). Dodatkowo uczęszcza na kurs prawa jazdy. Testy już zdała pozytywnie, a teraz czeka ją praktyka na drodze. 3 grudnia odbędzie się gala finałowa Miss Polski 2017, ale już dziś  gorąco zachęcam do głosowania na Natalkę w plebiscytach internetowych – mówi pani Sylwia, mama Natalii.

W serwisie WP Kobieta zaprezentowano 24 finalistki, a wśród nich 18-latkę z Brzegu (nr 11). Głosowanie trwa do 3 grudnia 2017 roku. Tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski powędruje do dziewczyny, która otrzyma najwięcej głosów.

Drugim plebiscytem jest Miss Polski Internetu. Tam głosowanie odbywa się w trzech turach, a kandydatka, która w 3 finałowej turze zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł MPI oraz nagrodę w postaci bezpośredniego awansu do TOP 10 finałowego konkursu w Krynicy-Zdrój.

– Natalia została zaproszona do współpracy z jedną z najbardziej prestiżowych agencji modelingowych w Warszawie, której modelki pracują na całym świecie. To niewątpliwie nagroda za jej zaangażowanie – tłumaczy Sylwia Roczniak, która od samego początku wspiera córkę w konkursie piękności.

– Czuję coraz większą presję czasu, bo wybory w Krynicy-Zdrój już niebawem, ale najważniejsze dla mnie to zachować wewnętrzny spokój. Podczas przygotowań spotkałam się z wieloma niespodziankami i ogromnym wsparciem z całej Polski. Ktoś przysłał kwiaty do sekretariatu szkoły, innym razem przyjechał do nas olbrzymi pluszowy misiek. Za wszystkie gesty i słowa jestem bardzo wdzięczna i nigdy o tym nie zapomnę – mówi Natalia Roczniak i zachęca do głosowania w plebiscytach internetowych – Zapraszam brzeżan do oddawania głosów w internecie, ale także zachęcam do wsparcia podczas grudniowych wyborów transmitowanych na żywo o 20.00 w TV Polsat. Rodzina, znajomi i przyjaciele zakupili już bilety na zbliżającą się galę, a im więcej was tam zobaczę i usłyszę, tym będzie raźniej.

Dodajmy, że Natalia Roczniak jest pierwszą mieszkanką powiatu brzeskiego, która w historii konkursu Miss Polski wystąpi na gali finałowej.