Uwaga konkurs! Wygraj profesjonalną sesję fotograficzną (II edycja)

0

Wspólnie ze studiem fotograficznym „FOTO w PUNKT” w Brzegu przygotowaliśmy konkurs tematyczny, w którym nagrodą dla zwycięzcy miesiąca będą profesjonalne usługi fotograficzne. W listopadzie będzie to sesja zdjęciowa w studio dla dwóch osób. Usługa obejmuje wykonanie trzech ujęć portretowych (1+1+2). Zdjęcia zostaną dostarczone w wersji elektronicznej na płycie + wydruk wybranego ujęcia w formacie A4 w najwyższej jakości i rozdzielczości.


W każdą sobotę na łamach portalu Brzeg24.pl oraz na profilu facebookowym Panorama Powiatu publikujemy detale różnych obiektów znajdujących się na terenie Brzegu. Zdjęcia wyselekcjonował znany fotograf – Andrzej Czechowski. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczy, że w danym miesiącu minimum dwa razy odgadniesz, co przedstawia / gdzie się znajduje detal na prezentowanym zdjęciu. Udział w zabawie oznacza zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i jego akceptację.

W tym tygodniu prezentujemy kolejną fotozagadkę (gdzie to jest?), a na odpowiedzi czekamy na naszym Facebooku „Panorama Powiatu” do 16 listopada do godz. 15:00.

Konkurs fotograficzny listopad 2017

* – Uczestnicy, którzy odpowiedzieli przynajmniej 2 razy poprawnie i zakwalifikowali się do losowania

Facebook

(uczestnicy)

I edycja

(4.11.2017)

II edycja

(11.11.2017)

III edycja

(18.11.2017)

IV edycja

(25.11.2017)

Angelika Szymon Czech

V

Ewelina Kozłowska

V

Paulina Dąbrowska-Socha

V

Tomek Wołoszczuk

V

Żaneta Cisek

V