Ruszyły zapisy do turnieju piłkarskiego na rzecz Finału WOŚP w Lubszy!

0

Już za trzy tygodnie (14 stycznia 2018 r.), odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach ogólnopolskiej akcji w wielu miejscowościach zaplanowano koncerty, występy artystyczne oraz wydarzenia towarzyszące. WOŚP-owy sztab z Lubszy przeprowadzi w tym dniu m.in. charytatywny turniej piłkarski.


– Wpisowe dla 7-osobowego zespołu wynosi minimum 175 złotych. Całość dochodu powędruje do puszek kwestorskich. 10 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych: OPEN oraz U-12 zagra w systemie każdy z każdym – informuje Grzegorz jakubowski, szef sztabu WOŚP w Lubszy.

Zawody odbędą się w hali sportowej przy ul. Szkolnej, a rywalizacja rozpocznie się od godziny 9:00. Limit zespołów jest ograniczony i wynosi po 5 drużyn dla każdej kategorii. Termin przyjmowania zgłoszeń wyznaczono do 7 stycznia.

Więcej informacji o charytatywnym turnieju można znaleźć na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/events/175829913008689/ lub kontaktując się z organizatorami za pośrednictwem maila: wosp.lubsza@gmail.com