Brzeg: Trwają poszukiwania dziewczyny, która zostawiła list pożegnalny

5
poszukiwania w Brzegu
fot. archiwum / zdjęcie poglądowe

Strażacy i policja prowadzą akcję poszukiwawczo-ratowniczą na terenie Brzegu. Do akcji zadysponowano ratowników z Sekcji Poszukiwawczo- Ratowniczej OSP Lipki. Zgłoszenie o zaginięciu dziewczyny dotarło do służb kilka minut przed godziną 22:00.


Z nieoficjalnych informacji wynika, że 28-latka pozostawiła list pożegnalny. Dziewczyna mogła oddalić się w kierunku Kępy Młyńskiej. To właśnie na tamtym terenie ratownicy rozpoczęli poszukiwania. Oprócz SPR OSP Lipki do akcji zadysponowano dwa zastępy strażaków JRG z Brzegu, w tym ponton śrubowy.

 

 • anna

  Nie znasz dnia ani godziny i obyś nie musiał nigdy prosić o pomoc i oby nikt Ci nie dokuczał tak jak ty to próbujesz robić
  Dzieje się tragedia może i dziewaczyna walczy o życie a jakiś gnomek ma czelność pluć swoim jadem
  żenada

 • Agnieszka Rudnicka

  Te gnom tu jezusek tej maryi….może wrzuć buty na grzyba i przydaj sie do czegoś…a jak nie to odrobina odwagi i lecisz po nazwisku co najmniej swoim…bohater/ka na miarę czasów jezusowych….ups tam sami judasze…
  Można kogoś nie lubić..ale dzieje się ludzka tragedia a ty nie ugryź się w jęzor bo zdechniesz od swojego jadu

 • Gnom

  Do akcji ratowniczej trzeba koniecznie włączyć Anię ta uczciwa powiedzmy działaczka potrafi zdziałać dziwy i CUDA !!!

  • Kamil Obodziński

   Pokaż swój ryj chojracy abym mógł za każdym razem gdy cię spotkam spojrzeć w twoje oczy i plunąć ci w twarz, bo ludzie robiący sobie okazję do dogryzania gdy dzieje się taka tragedia nie zasługują na kompletnie żaden szacunek! No pokaż ryj, niech wszyscy wiedzą kto wynosi takie wartości z domu.

  • GNOM

   W czasie gdy być może doszło do tragedii (teraz już wiemy że na szczęście nie) nie na miejscu jest wypisywanie takich obraźliwych i po prostu głupich komentarzy. Jeśli masz do kogoś jakieś ALE to podejdź i powiedz mu to osobiście, miej tę odwagę.
   Inną sprawą jest używanie NICKA który już ktoś używa. Twoje wypowiedzi bowiem spowodowały że kilka osób posądziło MNIE o taki pustostan umysłowy i brak empatii.