„Studniówka na Bis” bal charytatywny ZSR CKP w Grodkowie [fotorelacja]

0

W sobotę 10 lutego w Kopicach pod Grodkowem odbył się bal karnawałowy „Studniówka na Bis”. Pomysłodawcom zorganizowania balu była dyrekcja ZSE CKP w Grodkowie. Na imprezie bawili się przede wszystkim sympatycy szkoły oraz dawni absolwenci, którzy dobrze wspominają naukę w murach swojej dawnej szkoły w Grodkowie.


Po uroczystym przemówieniu Danuty Trzaskawskiej i Agnieszki Tomczak oraz przywitaniu przybyłych gości na Bal karnawałowy „Studniówka na Bis” rozpoczęto wspólny taniec Poloneza, który miał podkreślić charakter sobotniej imprezy.

W zasadzie cały czas chcemy utrzymywać kontakt z naszymi absolwentami, którzy już nie są uczniami naszej szkoły. Bal odbywa się w ostatnią sobotę karnawału, frekwencja na naszej imprezie w zasadzie dopisała – mówiła Danuta Trzaskawska, dyrektor ZSR CKP w Grodkowie, pomysłodawca imprezy.

Na sali „Pod złotym Gryfem” pojawiło się 86 gości. Każdy z przybyłych przysłużył się na rzecz szkoły. Dwadzieścia procent z każdego biletu zostało przekazane na rzecz szkoły, ponadto na balu przeprowadzona została loteria, która promowała dwudziestu lokalnych przedsiębiorców. Każdy uczestnik na podstawie biletu i przypisanego numeru mógł zostać wylosowany i otrzymać bon na towar lub usługę.

Jedną z atrakcji, podczas balu jest loteria. Przygotowaliśmy 49 bonów podarunkowych o różnej wartości, ich liczba może się zwiększyć, gdyż na balu są również obecni przedsiębiorcy-darczyńcy. Cieszymy się z pomocy i wspierania takiej inicjatywy jaką jest nasz sobotni bal – Dodaje Trzaskawska.

Wszyscy goście oprócz loterii mogli liczyć oczywiście na dobrą zabawę która potrwała do samego rana.