Start kina „Klaps” w Grodkowie po modernizacji już w najbliższą sobotę!

0

Już w najbliższy weekend – w sobotę 28.04.2018 – rusza premierowy pokaz filmowy w Kinie „Klaps” w Grodkowie. Kino jest już po modernizacji, która polegała na wymianie ekranu, montażu nowego ekranu oraz montażu cyfrowego projektora.


W listopadzie ubiegłego roku Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie otrzymał dotację, o którą zabiegał od lipca. Wszystko dzięki pozytywnie rozpatrzonym wnioskom złożonym do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Dla przypomnienia grodkowskie kino zostało zmodernizowane w ramach dwóch projektów „Rozwój kin – Cyfryzacja” oraz „Rozwój kin – Modernizacja kin”.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy seans, widzowie będą mogli obejrzeć polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”. W maju liczba seansów będzie większa, a kinomaniacy mogą liczyć na projekcję dwóch filmów tygodniowo, natomiast od czerwca ich liczba ma jeszcze wzrosnąć. W sumie w roku kalendarzowym widzowie mogą liczyć na ponad 300 pokazów filmowych. Sala może pomieścić 176 widzów.

Ceny biletów wynosić będą 16 zł za normalny, ulgowy 14 zł (uczniowie, studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne po okazaniu legitymacji), 12 zł dzieci do lat 13 (tylko seanse bajkowe). Natomiast w ofercie dla szkół, dla grup powyżej 50 osób cena za bilet wyniesie jedynie 10 zł. W imieniu Ośrodka Kultury i Rekreacji w Grodkowie serdecznie zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.okir.pl, gdzie znaleźć można informacje o seansach filmowych.