„Festiwal Kolorów” i „Festiwal Baniek Mydlanych” w Brzegu! [fotorelacja]

0
festiwal baniek mydlanych

Brzeski stadion miejski stał się w niedzielę (8.07) centrum kolorowego szaleństwa. Ogólnopolskie wydarzenia – „Festiwal Baniek Mydlanych” oraz „Festiwal Kolorów” – zgromadziły tłumy brzeżan.


Od godz.15:00, na rezerwie terenowej brzeskiego stadionu królowały ogromne bańki mydlane, a dwie godziny później do wspólnej zabawy dołączyły wszystkie kolory świata „Kolor Fest”. Uczestnicy eventów mogli również skorzystać w wielu atrakcji towarzyszących, jak np. dmuchańce dla najmłodszych, lub odwiedzić stoiska z watą cukrową. Nie brakowało także dobrej muzyki oraz konkursów z nagrodami, w których można było wygrać zestawy do robienia baniek mydlanych i kolorowe proszki Holi.

– Cieszy mnie że Festiwal Kolorów jest w naszym mieście, nie trzeba jeździć do większych miast jak np. Wrocław. Brzeska młodzież ma możliwość większej integracji i możemy wspólnie dobrze się bawić – mówiła jedna z uczestniczek „Kolor Fest”.

– Przyszłam tu z grupą znajomych. Wspaniałe przedsięwzięcie, bardzo dobrze się bawimy. Zawsze lubiliśmy uczestniczyć w takich wydarzeniach jak Festiwal Kolorów, dlatego też musieliśmy wybierać się do dużych miast. Teraz mamy taką imprezę w naszym rodzinnym mieście – dodawała inna mieszkanka Brzegu.

Więcej szczegółowych informacji o trasach polskiej edycji „Festiwalu Baniek Mydlanych” oraz „Festiwalu Kolorów” można odnaleźć na oficjalnych stronach internetowych obu wydarzeń.

Anna Wendlińska