Finał mundialu na wielkim ekranie OH•Kina! [KONKURS]

0

Już w najbliższą niedzielę (15 lipca) o godz. 17:00, na stadionie w Moskwie rozpocznie się finałowy mecz rosyjskiego mundialu 2018. Zmagania piłkarzy będzie można zobaczyć na wielkim ekranie oławskiego OH•Kina. Bilety na mecz Francja vs. Chorwacja można nabyć za pośrednictwem strony internetowej – TUTAJ – lub w kasach kina (na hasło Brzeg24 cena biletu 12,00 zł!).


– Do dyspozycji naszych Klientów jest snack bar z szeroką ofertą produktów. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, osobną toaletę z udogodnieniami, możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem –informują przedstawiciele kina.

Dodajmy, że oprócz transmitowania piłkarskich mistrzostw, OH•Kino zaprasza codziennie na filmowe premiery. Już od najbliższego piątku (13 lipca) będziemy mogli obejrzeć „Iniemamocni 2” w wersji z polskim dubbingiem oraz „Skyscraper” w reżyserii Marshalla Rawsona Thurbera. Poniżej publikujemy pełny repertuar na najbliższy kinowy tydzień (13.07 – 19.07).


UWAGA KONKURS!
Redakcja tygodnika „Panorama Powiatu” oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs. Mamy do rozdania 5 biletów do OH•Kina na dowolnie wybrany seans. Aby otrzymać wejściówkę należy „zalajkować” na naszym Facebooku post z tym artykułem i napisać w komentarzu „Francja” lub „Chorwacja”. Pierwsze 5 osób, które poprawnie wytypują zwycięzcę MŚ w Rosji otrzyma bilet do kina na wybrany przez siebie filmowy seans.

WAŻNE: Jedna osoba może zamieścić tylko jeden komentarz ze swoim typem mundialowych mistrzów. Bilety do kina będą miały ważność do 9 października 2018 r. i będzie można je zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru kina, od poniedziałku do czwartku każdego tygodnia. Szczegóły pod numerem tel. 690 870 30 70.