Rusza III edycja „Tarnogrania”!

0

Już dziś, tj. w sobotę (11.08) w Tarnowcu (gmina Lubsza) rozpocznie się III Festiwal Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a w jego ramach 10 zespołów stanie do muzycznej rywalizacji o nagrody główne. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Maleo Reggae Rockers.


W „Tarnograniu” udział wziąć mogą zespoły wykonujące szeroko pojętą muzykę alternatywną. Ważne jednak, by była to muzyka autorska. Do rywalizacji stanie 10 grup muzycznych, zakwalifikowanych przez organizatorów do rywalizacji. Będą to takie formacje jak: : Carpo Monkey (Brzeg), Pekapestacja (Opole), Sztalkapa (Kolanowskie), FMxD (Wrocław), Aktywni (Zdzieszowice), Andy Fillmore Live (Kędzierzyn-Koźle), Dobs (Opole), Mnóstwo marzeń & Kiqu (Dobrzeń Wielki), Olven (Brzeg) oraz Black Drums Icon (Brzeg).

Oprócz uczestników występujących w części konkursowej, publiczność będzie mogła wysłuchać koncertu gwiazdy wieczoru, którą w tym roku będzie grupa Maleo Reggae Rockers. Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00. Jako suport wystąpi zespół Wata. Po koncercie Maleo Reggae Rockers przyjdzie pora na after party, które poprowadzi Jubas z Propaganda Sound System.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Tarnowiec Wczoraj-Dzisiaj-Jutro”. Dla przypomnienia, III edycja Festiwalu „Tarnogranie” odbędzie się już dziś, tj. w sobotę 11. sierpnia w Tarnowcu. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 15:00. Wstęp wolny. Wszelkie szczegóły i pełny program wydarzenia znaleźć można na stronie festiwalu: FACEBOOK. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.