Brzeg: Podniebna dyskoteka w centrum miasta!

7

To może być hit tego lata. W Brzegu na Placu Polonii Amerykańskiej odbędzie się dyskoteka pod chmurką. Organizatorami imprezy są niezawodni brzeżanie: Anna Głogowska i Ryszard Herman.


 

– Docierały do nas sygnały ubolewania od mieszkańców, że w tym roku zabraknie muzycznego wydarzenia, jakim był Music Camp. To brzeżanie zasugerowali, żeby zastąpić w tym roku letnią imprezę, plenerową dyskotek, więc zaczęliśmy działać – opowiada Anna Głogowska.

Pomysł spotkał się z przychylnością władz miasta i szybko udało się zaplanować „PODNIEBNĄ DYSKOTEKĘ”. – Dostaliśmy zielone światło od pana Jerzego Wrębiaka, a chęć współpracy wyraziło Starostwo Powiatowe w Brzegu i Brzeskie Centrum Kultury. Dyrektor BCK-u, pan Jacek Ochmański zaoferował pomoc od strony technicznej, a więc udostępni nam niezbędny sprzęt. Projekt plakatów przygotował Kamil Szpajcher, a wydruk zasponsorował Wojciech Komarzyński. Korzystając z okazji chcę podziękować wszystkim osobom, które pomagają i wspierają nas przy organizacji tego wydarzenia –  mówi współorganizatorka zabawy.

W piątek (28.08) od godziny 18:00 do 22:00 na Placu Polonii Amerykańskiej w Brzegu zagra DJ KUDŁATY z Wrocławia. Muzyka będzie różnorodna i dla wszystkich. Dodatkowo, będzie można zamawiać utwory na życzenie. Orzeźwiające napoje i konkursy z nagrodami zapewni Hotel Best Western Plus w Brzegu.

– Hotel Best Western Plus będzie imprezował wspólnie z nami. Zostanie utworzony specjalny sektor, w którym na wszystkich uczestników dyskoteki będą czekały darmowe napoje. Oprócz tego przeprowadzimy konkurs, w którym nagrodą będzie specjalny voucher uprawniający do skorzystania z usług hotelu. – opowiada Ryszard Herman. – Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic, a także innych miast na podniebną dyskotekę – dodaje współorganizator imprezy.

To nie koniec atrakcji. Anna i Ryszard szykują MEGA NIESPODZIANKĘ dla imprezowiczów! Na razie to tajemnica, by nie zapeszać. Realizacja zadania, jakie postawili sobie organizatorzy, będzie bardzo trudna i zależy od wielu czynników. Jedno jest pewne – jeszcze nie było takiej bariery, której nie udałoby im się pokonać.

ZAPRASZAMY NA PODNIEBNĄ DYSKOTEKĘ. WSTĘP I GWARANTOWANA ZABAWA ZA FREE !!!

podniebna dyskoteka w Brzegu