Dyskoteka na Placu Polonii Amerykańskiej

2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podniebna dyskoteka na Placu Polonii Amerykańskiej rozpoczęła się punktualnie o godzinie 18:00. Tłumy brzeżan zatańczyły w rytm hitów, które serwował Dj Kudłaty. Zabawa trwała do godziny 21:45.


 

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym mieście. Brzeska dyskoteka to impreza, w czasie której mieszkańcy naszego miasta tanecznie pożegnali wakacje. Jak się okazuje – forma otwartej dyskoteki pod gołym niebem bardzo przypadła do gustu i młodym i starszym. Świadczyć może o tym bardzo duża frekwencja właściwie od samego początku trwania podniebnej potańcówki.

Za muzycznymi sterami stanął DJ Kudłaty we współpracy z Fundacją Ludzie Ludziom i Ludzikom. To m.in. za sprawą jego muzyki, Plac Polonii Amerykańskiej stał się na kilka godzin największym w Brzegu parkietem tanecznym. Tańczyli wszyscy – bez względu na wiek, umiejętności, wygląd i przekonania. W trakcie imprezy specjalny pokaz taneczny zaprezentowała Iwona „Baletnica” Śliwak, którą niedawno mogliśmy oglądać w jednym z telewizyjnych talent show.

Oprócz wspólnych tańców, na uczestników imprezy czekało wiele niespodzianek i konkursów. Specjalny poczęstunek przygotował również Hotel Best Western Plus z Brzegu.

Piątkowy wieczór pokazał, że imprez takich, jak „Podniebna Dyskoteka” mieszkańcy Brzegu również potrzebują i bawią się na nich bardzo dobrze i przede wszystkim bezpiecznie. Warto zauważyć, że za jej organizację odpowiedzialni byli wolontariusze działający pod szyldem Regionalnego Centrum Wolontariatu w Brzegu i Brzeg Woj-Opolskie (pomysłodawcy imprezy). Do pomocy przyłączyło się także Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta TAMA oraz Brzeskie Centrum Kultury.

Zabawą pod gołym niebem brzeżanie pożegnali wakacje. Kolejne rozpoczną się za nieco ponad dziesięć miesięcy. Miejmy nadzieję, że i w przyszłym roku imprezy takie jak ta znów się odbędą.

[fotorelacja]

 

 

 

 

Reklama
Reklama