Logo 728×90
Logo 728×90
Logo 728×90
Reklama 750×150 pod menu
Reklama 750×150 pod menu
Reklama 750×150 pod menu

Gmina Miasto Brzeg sprzedaje kolejne działki budowlane

dzialki_wrzesien__1024x768_.JPG

Miasto przygotowało na sprzedaż 8 kolejnych nieruchomości w okolicach ulic Lompy i Wrocławskiej. Powstanie tam duże osiedle domów jednorodzinnych.

W obrębie nowopowstającego osiedla sprzedano blisko 30 działek. Obecnie miasto przygotowało nową ofertę. Dodajmy, że teren jest atrakcyjnie położony, na przedmieściach Brzegu w okolicy istniejącego osiedla domów jedno i wielorodzinnych przy ul. Zielonej i Lwowskiej (dawna Pstrowskiego). W pobliżu jest kilka sklepów i jeden supermarket, piekarnia oraz przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, czyli Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. 

Oferowane aktualnie działki mają powierzchnię od około 6 arów ( pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie bliźniaczej ) do 12 arów ( pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ). Cena wywoławcza jest uzależniona od areału i wynosi od 62 tys. zł do 128 tys. zł za daną nieruchomość. Sprzedaż odbędzie się w drodze publicznej licytacji w dniu 26 września w Urzędzie Miasta w Brzegu. Wadium należy wpłacić do dnia 21 września tak aby zostało ono zaksięgowane na koncie Urzędu Miasta w Brzegu najpóźniej w tym dniu. Więcej informacji udziela Biuro Gospodarki Nieruchomościami i Lokalami Urzędu Miasta w Brzegu, Tel. 77 416 04 26.

Podobne artykuły

0 komentarzy

  1. Anonim

    Myślę, że nadeszła już najwyższa pora, aby burmiś powołał do życia bank miejski, udzielajacy ewentualnym jeleniom kredytów na zakup tych atrakcyjnych (w 2008 r.) cenowo nieruchomości. Bo bez kredytów tego banku może być słabo z najbliższą licytacją.

    Odpowiedz
  2. Anonim

    GRUNTA TANIEJĄ A U NAS PO STAREMU. JUŻ PIATY RAZ IDĄ TE DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – TAKIE ATRAKCYJNE ŻE NIE MA NA NIE KUPCA

    Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *