Podziękowania brzeskiego sztabu WOŚP: „Takiego finału w Brzegu jeszcze nie było”

0
Reklama
Reklama

Ponad 58 tysięcy to znak, że Brzeżanie mają dobre serca i chcą by Wielka Orkiestra Grała w Brzegu do końca świata i jeden dzień dłużej. Pomimo wielu trudności i przeciwności, wszystko przebiegało sprawnie i udało nam się. Dlatego dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam przy organizacji 24. Finału. 


Dla nas najważniejsza była dobra logistyka i bezpieczeństwo. Nikomu nic się nie stało, wszystko przebiegło pomyślnie i choć były momenty poślizgu na scenie, to atmosfera jaka panowała w sztabie i przed BCK niwelowała każdą „straconą” minutę.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Dziękujemy wszystkim zespołom i wokalistom, którzy otworzyli swoje serca i przy dźwiękach muzyki mierzyli z nami wysoko. Grali z nami: Sekcja wokalna BCK pod kierunkiem Pana Stanisława Szymochy, Black Drums Icon – nasze brzeskie „bębenki”, Grupa „ANTYTEMAT PRODUCTIONS” pod kierunkiem Pani Joanny Bilowickiej,  Zespół INWENCJA z Klubu Wojskowego 1 Pułku Saperów pod dowództwem Pani Jany Koronkiewicz, Grupa PETARDA z Tarnowca, Nikola Warda z gitarzystą Marcinem Gołda, Dragon oraz Staff x 5 Element i Filipek. To dzięki Wam ten finał był muzyczny.

Wiele życzliwych słów usłyszeliśmy od wielu Brzeżan – dziękujemy, to motywuje do podnoszenia poprzeczki w samorozwoju. Jeżeli było coś nie tak, to przepraszamy. Dziękujemy za ten finał i do zobaczenia!

W imieniu brzeskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Anna Głogowska i Magdalena Kłoda

wośp w Brzegu

Reklama
Reklama