Weekendowy Informator Sportowy 10-12.03.2017 [aktualizacja]

0

Przed zespołami z naszego powiatu czekają ważne spotkania, w których każda z drużyn walczy o różne cele. Przed własną publicznością swoje spotkania rozegrają UKS Olimp Grodków i Gredar FT Brzeg, natomiast piłkarzy ręcznych z Orlika czeka rywalizacja na wyjeździe.


Koszykówka:

KSK Stal Brzeg – MKS Tęcza Leszno, piątek 10.03.2017, godzina 18:00, hala sportowa MOSiR Brzeg, ul. Oławska 2.

Aktualizacja: spotkanie KSK Stal Brzeg – MKS Tęcza Leszno został odwołany na prośbę gości. Mecz nie odbędzie się a KSK Stali zostały przyznane punkty. Tęcza Leszno przegrała walkowerem. 

Piłka ręczna:
UKS Olimp Grodków – SRS Czuwaj Przemyśl, sobota 11.03.2017, godzina 18:00, hala sportowa im Z. Zielonki, ul. Sienkiewicza 29A.

UKS Olimp po dwóch ostatnich spotkaniach i porażkach będzie próbował zdobyć ligowe punkty w walce z Czuwajem. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem popularni „Harcerze” zajmują obecnie trzecie miejsce i są najskuteczniejszą ekipą w rzutach do bramki rywali.

SKS Orlik Brzeg – MKS Zagłębie II Lubin, niedziela 12.03.2017, godzina 12:00

Drużyna SKS Orlika Brzeg po zeszłotygodniowym zwycięstwie będzie miała szansę na zdobycie kolejnych punktów. W wyjazdowym spotkaniu ich rywalem będą rezerwy Zagłębia Lubin. Rezerwy „Miedziowych”, to zespół z dołu tabeli, który ma na swoim koncie dziewięć punktów i zajmuje dwunaste miejsce.

Futsal:
KS Futsal Team Gredar Brzeg – KS AZS UMSC Lubin, niedziela 19.02.2017, godzina 15:30, hala sportowa ul. Oławska 2

Drużyna KS Futsal Team Gredar Brzeg w zeszłym tygodniu wywołała sensację, remisując w wyjazdowym spotkaniu z wiceliderem. W niedzielnym spotkaniu 17. kolejki podejmować będzie Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Zespół z Dolnego Śląska zajmuje obecnie trzecie miejsce i jest drużyną z wielkimi aspiracjami. W jego składzie i sztabie szkoleniowym m.in. znajdują się Hiszpanie, którzy nadają drużynie nieco odmienny charakter i styl sportowy. Brzeżanie mają w pamięci poprzednie spotkanie, bowiem na wyjeździe przegrali 14:2. W niedzielnym spotkaniu będą chcieli rozegrać udany rewanż.

Piłka Nożna:
Zespoły rozpoczną rundę wiosenną w marcu (IV liga i III liga).

Informacje na temat imprez sportowych i wpisanych w Weekendowy Informator Sportowy pochodzą z oficjalnych profili i stron organizatorów w portalu facebook i/lub materiałów przesłanych do redakcji brzeg24.pl. 

olimp_przemysl_brzeg24

gredar-orzeł ksk stal - leszno