Logo 728×90
Logo 728×90
Logo 728×90
Reklama 750×150 pod menu

Dzięki aplikacji ”Moja Komenda” jednym kliknięciem połączysz się ze swoim dzielnicowym

policja-poszukuje-mężczyzny-5

Użytkownicy smartfonów z systemem Android lub iOS mogą w błyskawiczny sposób odszukać swojego dzielnicowego i nawiązać z nim kontakt. Szybki dostęp do funkcjonariuszy „pierwszego kontaktu” jest możliwy dzięki aplikacji „Moja Komenda”, która powstała w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.


– Otwierając aplikację odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. Jednym kliknięciem łączymy się z funkcjonariuszem, któremu możemy zgłosić problem i umówić się na spotkanie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline, a użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, by odnaleźć swojego dzielnicowego – mówi sierż. sztab. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

W „Mojej Komendzie” wystarczy wpisać własny adres zamieszkania. Aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. „Moja Komenda” została także wyposażona w bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Po włączeniu w smartfonie usługi lokalizacyjnej, aplikacja sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty i jednym kliknięciem wskaże trasę do najbliższej jednostki. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami. Aplikacja od 7 miesięcy dostępna jest dla smartfonów z system Android lub iOS. Usługa jest bezpłatna.

Przypomnijmy, że w kwietniu i maju będziemy wybierać „Najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego”. Konkurs został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Brzegu przy współpracy tygodnika „Panorama Powiatu” i portalu Brzeg24.pl. Regulamin konkursu, metryczki wszystkich dzielnicowych oraz głosowanie internetowe dostępne są na stronie: http://brzeg24.pl/dzielnicowy-blizej-nas/.

>>> PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA <<<

Na stronie głównej naszego serwisu (w lewym górnym rogu) została również utworzona specjalna zakładka „Dzielnicowy Bliżej Nas”, w której znajdziesz informacje o dzielnicowych oraz bezpośredni kontakt z policjantami.

Related posts

2 Comments

  1. imie
    imie

    jeszcze mnie nie po…bało żeby takie gowna instalowć. Aplikacja iscie dla konfidentow podworkowo osiedlowych, albo dla emerytowanych milicjantów!

    Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *