Bilety na Dni Księstwa Brzeskiego już dostępne!

6

W tym roku święto miasta zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Brzeskie Centrum Kultury przygotowało aż dwa dni koncertowe w amfiteatrze oraz imprezy towarzyszące, w tym m.in. Festiwal Piosenki Angielskiej. W amfiteatrze wystąpią m.in.: Red Lips, Michał Szpak, kabaret Łowcy. B i Kamil Bednarek.


– Bilety można już kupić drogą elektroniczną na stronie www.bilet.sklep.pl. Po zakupie biletu przez internet, należy go wydrukować i odebrać w Punkcie Informacji Turystycznej w Brzegu (od 26 kwietnia) lub w kasie głównej amfiteatru w dniu koncertu, opaskę uprawniającą do wejścia na teren amfiteatru. Co ważne – osoby, które zakupią bilety online będą mogły odbierać opaski wstępu poza kolejką. Po świętach, bilety będą dostępne także w sprzedaży stacjonarnej – w Punkcie Informacji Turystycznej. Koszt biletu na jeden dzień imprezy wynosi symboliczne 7 złotych – mówi Łukasz Oskar Michalak z Brzeskiego Centrum Kultury.

Dwa dni doskonałej muzyki i zabawy, to 14 zł. Zaznaczmy, że dzieci do 6. roku życia wejdą do brzeskiego amfiteatru bezpłatnie.

Dzień 1. (poniedziałek 1 maja, start godz. 17:00) – Amfiteatr Miejski w Brzegu (występują: Łowcy.B, Laureaci Festiwalu Piosenki Angielskiej, zespół The Beatleman, Michał Szpak) – bilety 7 zł – dostępne >>>TUTAJ<<<

Dzień 2. – (wtorek 2 maja, start godz. 17:30) – Amfiteatr Miejski w Brzegu (występują: zespół Olven, zespół 404505606, Red Lips, Bednarek) – bilety 7 zł – dostępne >>>TUTAJ<<<

 

 

 • PoPis

  A na prawdziwe potrzeby miasto kasy nie ma. Pan burmistrz Wrębiak obiecywał powiększenie i modernizację placu zabaw który jest w Małpim Gaju przy osiedlu Bohaterów Westerplatte. Na tym placu zabaw jest pełno dzieciaków a jest na nim tylko jedna huśtawka. Plac położony jest w wielki dole i po deszczu można w nim pływać. Wstyd dla miasta.

 • Maniana

  Nie róbmy tragedii, 7 złotych to nie majątek. Jeżdżąc na koncert poza Brzeg też płacimy za bilety i to dużo więcej niż 7 złotych. Poza tym przy takim zestawie gwiazd to 7 zł jest raczej małą ceną. Dni miasta w Opolu i Nysie tez są płatne. Za kulturę tez trzeba płacić, z szacunku do artystów i sztuki.

 • brzeżanin

  Prawda jest taka, że na mieście coraz częściej się mówi, że ludzie zaczynają tęsknić za poprzednim Burmistrzem. Huczyński wyremontował Długą i większość uliczek w centrum, wyremontował prawie wszystkie szkoły i przedszkola za jakieś 12 milionów, mówcie co chcecie, ale postawił stadion którego nie można się powstydzić, stworzył przystań turystyczną, jak należało w mieście nad rzeką, która nie jest obecnie wykorzystywana, no właśnie za Huczyńskiego pływały statki ten wielki rejsowy biały pamiętam, dni brzegu były z tego co pamiętam za darmo, a jak Bednarek był w bitwie na głosy to dzieciaki woził autokarami do Warszawy żeby brały udział… Doprowadził do powstania 4 gwiazdkowego hotelu, uzbrajał tereny przez co mnóstwo nowych domów, gdzie mieszkają Kupił Zielonkę i wytoczył proces o Reja który przez opieszałość sądów trwał może i długo, ale przynajmniej miasto nie musiało wykładać drugi raz pieniędzy, a ulicę miał zaszczyt otworzyć po korzystnym dla miasta wyroku już nowy burmistrz, który dużo szumu robi wokół każdej koncepcji, wizualizacji, stu pomysłów na minutę i to wszystko… Plaża na Grobli jest tego najlepszym przykładem…

 • uczestnik

  Tego już za wiele! Czy ktoś może wie na co idą pieniądze z budżetu miasta??? Na promocję idzie w tym roku 350 tysięcy i nie można zorganizować dla mieszkańców jednej w roku bezpłatnej imprezy???

  Za czasów Pana Huczyńskiego, na promocję szło 170 do 200 tysięcy i imprezy zazwyczaj były bezpłatne. Teraz kobiety muszą płacić nawet za dzień kobiet na który oficjalnie zaprasza burmistrz i jeszcze później są publikowane ich zdjęcia jak to Burmistrz można powiedzieć za ich własne pieniądze na czerwonym dywanie wręczał im kwiaty.

  No właśnie, może te kwiaty pochłaniają tyle kasy? Panie Burmistrzu mieszkańcy zamiast kwiatów wolą bezpłatną imprezę. Kwota może symboliczna ale pięcioosobowa rodzina żeby uczestniczyć w święcie miasta będzie musiała zapłacić 70 zł. Mieszkańcy nie zarabiają tyle co Pan.

  A pan pewnie każdej z gwiazd będzie wręczał kosz kwiatów znów za nasze podatki… bo chyba nie płaci Pan za ten teatrzyk z własnych.

  • uczestnik

   aha do tego jest budżet BCK jakieś 1 mln. 700 tys. zł. wszystko można sprawdzić na BIP miasta!!!

 • lukazsz

  Ja myślałem ze to miejska darmowa impreza , więc nie idę bo 14 zł razy 2 to 28 zł a to już dużo