Logo 728×90
Reklama 750×150 pod menu

Wypadek w Skarbimierzu. 3 osoby poszkodowane

wypadek w Skarbimierzu

Dziś (15.05), około godziny 13:30 w Skarbimierzu Os. doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 3 osoby zostały poszkodowane. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


– Do akcji ratowniczej zostały zadysponowane 3 zastępy JRG z Brzegu. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wydobyciu z pojazdu osób poszkodowanych. Zabezpieczamy także lądowisko dla śmigłowca ratunkowego – mówi kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Do zderzenia dwóch osobówek doszło na skrzyżowaniu ulic: Biedronkowej, Parkowej i Smaków. Policjanci ustalają przebieg i okoliczności wypadku.

fot. Czytelnik

Related posts

8 Comments

 1. Baret
  Baret

  Czyli jak zwykle Straż Pożarna udziela pomocy rannym, zabezpiecza lądowisko i zapewne kieruje ruchem, więc po co wzywać Policję?

  Reply
 2. beldin
  beldin

  Cała ta krzyżówka jest z dupy. Miejsca pełno, można zrobić rondo, mozna zrobić pasy do skrętòw. Można wszystko. A nie ma tam nawet cholernych pasòw porządnych na drodze. Nie ma oświetlenia. Jedna wielka porażka. Nocą to nawet tej cholernej krzyzowki nie widac.

  Reply
 3. Marek
  Marek

  Już dawno powinno tu być rondo,jest tu bardzo duży ruch,ze względu na dużą liczbę zakładów,w szczególności w godzinach szcztu

  Reply
  1. Monika
   Monika

   Jakby ludzie znali i stosowali się do znaku STOP….To problemu by nie było. A widzę idiotów na co dzień,jak przejeżdżają z gazem przez skrzyżowanie nie zatrzymując się. Już nie mówiąc o ciężarówkach i większości samochodów osobowych,którzy myślą,że tam jest do 90km/h ………….

   Reply
   1. as2
    as2

    zgadzam się monika, wielu traktuje znaki drogowe jako cos zbednego, bo sa przeciez mistrzami kierownicy i panami drogi

    Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *