Kolejne pieniądze pomogą w leczeniu Sandry Borcuch. Wolontariusze dziękują za wsparcie

0

W ramach tegorocznych Dni Księstwa Brzeskiego, odbyła się kolejna akcja charytatywna dla Sandry Borcuch. Brzeżanie znów pokazali, że mają wielkie serca, a wolontariusze, że zawsze można na nich liczyć.


Zbiórkę pieniędzy przeprowadzono na ulicach miasta, na koncertach i podczas wydarzeń towarzyszących DKB. Jedną z takich atrakcji była prezentacja iluminacji w technice mappingu 3D. Wizualizację prezentowano na zabytkowej kamienicy przy ul. Długiej.

– Ludzie chętnie się zatrzymywali i obserwowali nasz pokaz. Niewykluczone, że będziemy powtarzać projekcję, tym bardziej, że możemy przy tym pomóc osobom potrzebującym – mówi Spiros Popowski, organizator iluminacji.

Zaznaczmy, że wolontariusze zebrali 5.657,75 zł, które zasilą konto Sandry Borcuch i pomogą dziewczynie w leczeniu.

– Dziękuję serdecznie wspaniałym wolontariuszom, że kolejny raz chcieli pomagać, a już w imieniu wolontariuszy, bardzo dziękuję wszystkim, którzy kolejny raz okazali wielkie serce i wsparli zbiórkę pieniędzy na leczenie Sandry Borcuch podczas tegorocznych Dni Księstwa Brzeskiego. Również podziękowania kierujemy dla pana Jacka Ochmańskiego, Dyrektora BCK za umożliwienie przeprowadzenia akcji charytatywnej podczas święta miasta – mówi Anna Głogowska, brzeska wolontariuszka i organizatorka wielu wydarzeń na rzecz osób potrzebujących.