Logo 728×90
Reklama 750×150 pod menu

Uwaga na nieznajomego! Mężczyzna zaczepia nieletnich proponując pieniądze

zaczepia nieletnich

Starszy mężczyzna podszedł do nas i zaproponował pieniądze jeśli z nim pójdziemy. Nie wskazał miejsca, gdzie mielibyśmy pójść i w jakim celu. Zachowywał się bardzo dziwnie – opowiada naszemu reporterowi pani Daria. Do zdarzenia doszło wczoraj (29.06) w Brzegu, około godziny 17:00 na ulicy Szkolnej.


Grupa nastolatek stanowczo odmówiła, a o sprawie poinformowano policję. – Potwierdzam przyjęcie takiego zgłoszenia. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające. Jednocześnie apelujemy o zachowanie ostrożności i zgłaszanie takich przypadków na policję. Można osobiście zgłosić się na komendę lub powiadomić nas telefonicznie dzwoniąc na numer alarmowymi 112 lub 997 – mówi sierż. sztab. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Przypomnijmy, że do podobnych sytuacji dochodziło w połowie maja w pobliskiej Oławie. Mieszkańcy również powiadomili policję oraz lokalne media.

– Moje dziecko zostało zaczepione przez pana ubranego w czarną czapkę z daszkiem, ciemną bluzę i czarne spodnie, karnacja raczej ciemna, widoczne zmarszczki (…) Wmawiał mojemu dziecku, że go zna, namawiał żeby z nim poszedł – informowała portal Olawa24.pl pani Paulina.

Informację o takich zgłoszeniach i prowadzonym postępowaniu potwierdza nam oficer prasowy oławskiej komendy policji. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że „nieznajomy” z Oławy i Brzegu to ta sama osoba. Mieszka w małej miejscowości pod Brzegiem i jest znany lokalnej społeczności z nienaturalnego zachowania. Do sprawy będziemy wracać.

zaczepia nieletnich

fot. zdjęcie poglądowe / darwin guevarra (freeimages.com)

 

Related posts