GÓRSKI Maciej – Wybory uzupełniające w Grodkowie – 11-12-2016

0

Los Naszego miasta oraz gminy jest dla mnie, rodowitego grodkowianina, niezmiernie istotny. Jako młody, energiczny człowiek mam do zaproponowania wiele ciekawych pomysłów, a ze względów na nieco młodszy, w porównaniu do niektórych kandydatów, wiek, mam nadzieję prowadzić do Rady Miejskiej odrobinę „świeżości” i innej perspektywy.


Jako nauczyciel mam zamiar walczyć o zwiększenie ilości dodatkowych godzin dla uczniów zdolnych oraz z trudnościami w nauce. Dbać o rozwój dzieci i młodzieży poprzez uczestnictwo szkół nie tylko w wojewódzkich czy ogólnopolskich, ale również europejskich projektach. Jako społecznik chciałbym, by Urząd Miejski stał się miejscem bardziej przyjaznym dla inicjatyw młodych ludzi, którzy często chcą pomagać, a przeszkadzają im w tym zawiłe urzędowe procedury.

Uważam, że bardzo ważne jest zadbanie o Nasze otoczenie, dlatego chciałbym by uporządkowano oraz doświetlono osiedlowe podwórza. Jako miłośnik sportu, w szczególności miłośnik biegania, będę postulował o reaktywację corocznego biegu ulicami Grodkowa. Ponadto, będę promował większą różnorodność w finansowaniu wydarzeń i klubów sportowych przez Urząd Miejski. Będę zabiegał o renowację sceny plenerowej w grodkowskim parku, tak by stała się miejscem rodzinnych spotkań.

Z wyrazami szacunku Maciej Górski