Logo 728×90
Logo 728×90
Logo 728×90

Dzielnicowy bliżej nas

nasi dzielnicowiZagłosuj już dziś na swojego dzielnicowego!

Komenda Powiatowa Policji w Brzegu wspólnie z tygodnikiem „Panorama Powiatu” oraz portalem Brzeg24.pl przygotowała konkurs pn. „Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy”. – Zgodnie z ogólnopolskim programem „Dzielnicowy bliżej nas”, dążymy do tego, aby dzielnicowy był policjantem znanym w miejscu pełnienia służby. Ponadto konkurs umożliwia propagowanie zadań i wzorowych postaw funkcjonariuszy – tłumaczy sierż. sztab. Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy.

W konkursie wezmą udział dzielnicowi z KPP w Brzegu, KP w Lewinie Brzeskim i KP w Grodkowie. Głosowanie odbędzie się od 1 kwietnia do 31 maja 2017 roku. Poniżej prezentujemy metryczki i dane kontaktowe do funkcjonariuszy, a także regulamin konkursu.

Wzięcie udziału w głosowaniu oznacza akceptację regulaminu (na dole strony)

Wybierz najlepszego dzielnicowego

View Results

Loading ... Loading ...

Nasi dzielnicowi na zdjęciach

Nasi dzielnicowi w słowach

Regulamin konkursu „Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy”

 1. 22 marca 2017 r. w Panoramie Powiatu i na portalu Brzeg24.pl ukaże się artykuł zapowiadający konkurs oraz regulamin i zasady głosowania;
 2. 29 marca 2017 r. na łamach w/w mediów zostaną opublikowane krótkie charakterystyki dzielnicowych. W przypadku wyrażenia zgody na publikację wizerunku policjantów, zostaną także zaprezentowane ich sylwetki;
 3. Głosowanie odbędzie się w terminie od 1.04.2017 r. do 31 maja 2017 r.
 4. Regulamin konkursu określa trzy sposoby głosowania:
  • Na portalu Brzeg24.pl – poprzez kliknięcie w specjalnie przygotowaną zakładkę „DZIELNICOWI” i wskazanie jednego dzielnicowego, na którego dana osoba chce oddać głos. Z jednego IP komputera można oddać 1 głos raz dziennie.
  • W tygodniku Panorama Powiatu będą pojawiać się specjalne karty do głosowania, które należy wyciąć, wypełnić i dostarczyć do KPP w Brzegu, KP w Lewinie Brzeskim lub KP w Grodkowie (osobiście lub drogą pocztową).
  • W w/w jednostkach Policji można pobrać kartę do głosowania i wypełnioną zostawić u dyżurnego danej jednostki.
 5. Jedna osoba może głosować wiele razy na różnych dzielnicowych za pośrednictwem kilku kart do głosowania.
 6. W głosowaniu mogą brać udział mieszkańcy powiatu brzeskiego, którzy ukończyli 18 lat.

Po zakończeniu konkursu głosy oddane w internetowej ankiecie i na kartach zgłoszeniowych zostaną komisyjnie zliczone, a wynik ogłoszony w kolejnym wydaniu tygodnika Panorama Powiatu i na portalu Brzeg24.pl. Zwycięzcą konkursu zostanie dzielnicowy, który otrzyma największy procent głosów w stosunku do wszystkich prawidłowo oddanych głosów.