Turniej o Puchar Starosty Powiatu Brzeskiego – rocznik 2009 – 14.04.2018

0

Za nami ostatni turniej halowy dla rocznika 2009.Tym razem w Grodkowskiej Hali im. Zdzisława Zielonki graliśmy o Puchar Starosty Brzeskiego Pana Macieja Stefańskiego. Na zaproszenie naszej Akademii w turnieju udział brało 8 drużyn w tym trener Mateusz wystawił drużynę pomarańczowych i fioletowych.


Fioletowi wspierani chłopakami z rocznika 2010 trafili do grupy 1 wraz z Nysą i Kolnicą Mastersami z Brzegu . W tej grupie ku zadowoleniu trenera fioletowi wygrali wszystkie mecze i czekali na finał. W drugiej grupie pomarańczowi grali z Olszanką Skarbimierzem i UKS SAP Brzeg. Chłopaki pierwszy raz grali w takim składzie i widać to było na boisku lecz z meczu na mecz wyglądało to coraz lepiej lecz niestety minimalnie przegrywamy wszystkie mecze i graliśmy o 7 miejsce z Kolnicą udzielenie wygrywamy 7:0 i zajmujemy 7 miejsce. Drużyna fioletowych w finale grała z UKS SAP Brzeg brakło trochę szczęścia i sił. Po własnych błędach przegrywamy 1:2.

Brawa dla wszystkich dzieciaków rodziców i Pana Andrzeja który nad wszystkim czuwał.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 UPS SAP BRZEG
2 GAS GRODKÓW 1
3 SPORTING NYSA
4 LIDER SKARBIMIERZ
5 MASTERS BRZEG
6 FOOTBALL ACADEMY OLSZANKA
7 GAS GRODKÓW 2
8 STOWARZYSZENIE BE BETTER KOLNICA

Ogromne  podziękowania kierujemy dla rodziców trenerów i dzieciaków. Jak zawsze stanęli na wysokości zadania.

Gorące podziękowania dla Starosty Powiatu Brzeskiego Pana Macieja Stefańskiego za objęcie patronatem turnieju i ufundowanie pucharów oraz dla Pana Jana Borta, Radnego Powiatowego, który reprezentował Starostwo i od samego początku był inicjatorem tego turnieju. Po raz kolejny pokazał że zawsze możemy na niego liczyć. DZIĘKUJEMY.