Gry i zabawy dla dzieci w Grodkowie

0

Ulubiony dzień wszystkich najmłodszych nadchodzi wielkimi krokami! Z okazji Dnia Dziecka grodkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje specjalne atrakcje. Dzieciaki będą mogły skorzystać z przygotowanej w Grodkowie oferty, już w sobotę 2. czerwca.


Każdego roku grodkowski OKiR przygotowuje dla dzieci specjalne atrakcje z okazji ich święta. Nie inaczej będzie w tym roku. Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka odbędzie się 2.06 w piknikowej atmosferze na terenie Parku przy Domu Kultury. Impreza odbywać się będzie w godzinach 11:00-14:00. Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą koce.

Dla wszystkich dzieci zawarto w programie wydarzenia różnego rodzaju atrakcje, wśród których nie zabraknie wspólnych gier, zabaw, muzyki i tańca. Najmłodsi będą mogli wysłuchać występów wokalnych ogniska muzycznego OKiR. Następnie przyjdzie czas na zawody rowerkowe, pn. „Kto pierwszy na mecie?”. Aby wziąć udział w tej konkurencji, należy przybyć na miejsce imprezy z własnym rowerkiem. Kolejnym punktem programu będzie wspólna gimnastyka i ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu, które odbędą się pod nazwą „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Nie zabraknie także konkursów zręcznościowych i sportowych. Skorzystać będzie można także z malowania buziek i rączek. Zaplanowano także takie atrakcje jak: rysowanie kredą oraz małe warsztaty artystyczne na foliach.

Dla przypomnienia, Dzień Dziecka w OKiR w Grodkowie odbędzie się już w sobotę 2. czerwca w godzinach 11:00-14:00 w Parku Domu Kultury. W przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się w Sali Kameralnej Domu Kultury. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.okir.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.