Kino „Klaps” w Grodkowie zaprasza we wrześniu

0

Od 7 września na ekranie grodkowskiego kina „Klaps” ruszają kolejne projekcje filmów. Na start film „Zoo” z 2017 r. w reżyserii Colina McIvor, „Ant-Man i Osa ” oraz „Fatima: Tajemnica objawienia” w reżyserii Dramat w reżyserii Andrés Garrigó.


Dla najmłodszych kinomanów przygotowano produkcje familijne: „Krzysiu, gdzie jesteś?” (Kubuś Puchatek wraz w przyjaciółmi pomagają przyjacielowi z dawnych lat), „Uprowadzona Księżniczka” (Ukochaną Remika porywa zły czarnoksiężnik, chłopak wraz z grupą zwierzaków wyrusza jej na odsiecz) oraz Rysio Raper i tajemnica pierścienia (Spragniony przygód Rysio Raper wyrusza w poszukiwaniu skradzionego skarbu). Na starszych widzów czekają filmy „Też Go Kocham”, „Dywizjon 303”, „Szpieg, Który Mnie Rzucił”, „Rozpruci Na Śmierć” oraz komedia polska „Juliusz”. Nowością w ofercie jest „Kino Seniora” – we wrześniu film „Pozycja Obowiązkowa”.

Od września, jak informuje OKiR Grodków będzie również możliwość zakupu biletu i rezerwacji drogą internetową. Poniżej repertuar na najbliższy filmowy miesiąc w grodkowskim kinie „Klaps”.