Świetlicowe Spotkanie Choinkowe

0

31 stycznia 2018 roku (środa) w Pałacu przy ulicy Zamkowej odbyło się spotkanie choinkowe dla rodzin przygotowane przez dzieci, uczęszczające na zajęcia w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim.


Dzieci wystąpiły z przedstawieniem jasełkowym, które wcześniej prezentowały podczas świetlicowej Wigilii. Poza scenkami związanymi z Bożym Narodzeniem, były też kolędy w wykonaniu małych artystów. Nad całością czuwała Pani Ela Kosińska, która występ z dziećmi przygotowała i poprowadziła.

Imprezę uświetnił koncert naszych utalentowanych gimnazjalistów: Martyny Sierakowskiej, Kacpra Garncarza i Tomka Mikrut. Zaśpiewali i zagrali przepięknie.

      Po części artystycznej był czas na rozmowy przy kawie, herbacie i przepysznych ciastach, upieczonych przez mamy naszych dzieci.

      Środowe popołudnie upłynęło nam w ciepłej, prawdziwie rodzinnej (bo przecież Świetlica to duża rodzina) atmosferze.

Dziękujemy:

dzieciom i młodzieży za wspaniały występ, Dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim – Panu Zdzisławowi Biernackiemu za udostępnienie nam sal w budynku przy ulicy Zamkowej oraz Wicydyrektor – Pani Zuzannie Gwarys za wsparciei pomoc w organizacji imprezy, Panu Romanowi Gołębiowskiemu – nauczycielowi wychowania fizycznego i sztuki, za obsługę sprzętu grającego, Pani Eli Kosińskiej za wszelką pomoc nam zawszei wszędzie, paniom, które swoimi wypiekami rozpieściły nasze podniebienia: Pani Babula, Pani Kłonowska, Pani Piwko, Pani Sikorenko, Pani Śmiertka, Pani Dyczkowska oraz Pani Bączkowska.

Wolontariuszom, którzy pomogli nam w organizacji imprezy: Weronika Tokarek, Klaudia Tokarek, Justyna Jermak, Natalia Błaszko, Paulina Kawałek, Agata Maj, Sabina Mikitów, Maciek Komarnicki i Wojtek Pietruszka, rodzicom za ich wspaniałe dzieci, dzięki którym możemy organizować takie imprezy.

Bronisława Nazarko