Kolejne pieski szukają domu w Lubszy!

1

Miesiąc temu pisaliśmy o psiaku, który szukał domu. Urząd Gminy Lubsza ogłosił na swojej stronie internetowej (www.lubsza.ug.gov.pl), że tym razem nowych właścicieli poszukuje dwójka czworonogów. Przygarnij pieska już dziś!


Pierwszy z psiaków, który poszukuje nowego pana jest niedużym kundelkiem. Zwierzę jest całe czarne o spokojnym i niezwykle ujmującym spojrzeniu. Z pewnością można polubić go od pierwszego spojrzenia. Drugi kundelek, jest szaro-czarny, z ciemnymi łatami na uszach, oczach i ogonie.

Stan zdrowia piesków określa się jako dobry. Co ważne, czworonogi mają aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie. Ich wiek określa się na około jeden rok.

Z uwagi na niewysoki wzrost, pieski z pewnością nadawać się będą do domu w bloku, ale też sprawdzą się w domu na wsi. Z pewnością, każdy z nic mógłby być idealnym towarzyszem osoby samotnej lub starszej, ale sprawdzi się też jako przyjaciel rodziny z dziećmi. Osoby chętne do przygarnięcia kundelków proszone są o kontakt z Urzędem Gminy w Lubszy pod numerem tel. 77 4118630 wew. 134.