Kolejne zwierzaki szukają domu!

0

Urząd Gminy Lubsza informuje, że na terenie gminy kolejne bezdomne zwierzęta poszukują domu. Tym razem do przygarnięcia jest piesek i aż 6 kotów. Zachęcamy do adopcji.


Suczka, która szuka nowego, kochającego pana, ma około jednego roku. Jest niska i ma jasne umaszczenie. Piesek jest w dobrym stanie zdrowotnym i posiada aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie. Z pewnością sprawdzi się jako kompan osoby starszej lub przyjaciel gromadki dzieci w rodzinie.

Oprócz suczki, domu szukają też koty – aż sześć sztuk. Kotki również są w dobrym stanie zdrowotnym. Cała wesoła gromadka kocich urwisów jest urzekająco piękna, a każdy z kotków zadziwia bystrym spojrzeniem. Koty są białe, białe z czarnymi łatami, czarne i szaro-bure.

Osoby chętne do przygarnięcia kotów lub suczki proszone są o kontakt z Urzędem Gminy w Lubszy pod numerem tel. 77 4118630 wew. 134. Gorąco zachęcamy, szczególnie, że zbliża się zima, a czteronogi pupil z pewnością będzie wspaniałym kompanem długich jesiennych i zimowych wieczorów.