Powitanie wakacji w gminie Lubsza

0

W dniu 13.07.2018r. na placu przy basenie w Lubszy, przy sprzyjającej pogodzie Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy zorganizował dla wszystkich dzieci z gminy Powitanie Wakacji. W zabawie brało udział ponad 100 dzieci, opiekunowie świetlic, przywiezieni dwoma autobusami oraz rodzice i dziadkowie którzy towarzyszyli najmłodszym. Uczestników powitała Pani Alicja Jakimowska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy.


Wśród wielu atrakcji znalazły się m. in. malowanie twarzy, bańki mydlane, zwierzęta z balonów, dmuchana zjeżdżalnia, rozgrywki sportowe (mecz piłki nożnej, przeciąganie liny, skakanki, rzuty do kosza, hula hop) oraz konkursy plastyczne, malowanie obrazów na foli. Największym zainteresowaniem cieszyła się gra LASER TAG – Laserowy paintball. Dzieci bardzo chętnie brały udział w grach i zabawach. Na zakończenie dzieci otrzymały watę cukrową i słodki poczęstunek, po czym zadowolone i zmęczone autobusami wróciły do domu.

Zapraszamy dzieci i młodzież na naszą stronę internetową www.goklubsza.pl oraz z Facebooka do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą.  Wiele atrakcji, przygód i dobrej zabawy czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w zajęciach zorganizowanych w naszych świetlicach wiejskich.