Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej w Dobrzyniu

0

Święto Rodziny w naszej szkole to już wieloletnia tradycja. To jedno z najmilszych Świąt, podczas którego Dzieci i ich Rodziny są wyłącznie dla siebie. Wspólnie spędzają czas na rozmowach, zabawie i podjadaniu pyszności. Tak było i w tym roku. Świętowanie rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej z udziałem naszych uczniów. Pięknie wypowiadali się na temat własnych Rodzin. We wszystkich wypowiedziach można było usłyszeć zdanie: „Kocham moją Rodzinę, jest dla mnie Najważniejsza”. Uczniowie klasy III zaprezentowali się swoim Rodzicom w przedstawieniu pt. „Portret Rodziny”. Przedszkolaki z grupy młodszej i starszej wystąpiły z tańcami, piosenkami i wierszami. Na koniec wszyscy obdarowali swoich Rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami. Część artystyczna była wyrazem wdzięczności i podziękowania Dzieci za trud wychowania i miłość swoich Rodziców.


Po występach artystycznych w szkole wszyscy przenieśli się na boisko szkolne. Tam też nie brakowało atrakcji. Był dmuchany zamek, rozgrywki sportowe, przejażdżki motorami i malowanie twarzy. Dla zgłodniałych łasuchów przygotowane były przepyszne kiełbaski i szaszłyki z grilla, frytki, naleśniki, a na osłodę ciasto, cukrowa wata oraz lody.

Festyn to dobra okazja do promocji szkół i firm. W tym roku gościliśmy przedstawicieli Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu oraz konsultantki firmy kosmetycznej PROUVE z Wrocławia. Prezentowali nam bogatą ofertę swoich produktów. Zatem każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie, dla ducha i dla ciała. Nie byłoby tak pięknej imprezy, gdyby nie hojność naszych Sponsorów. Dziękujemy szczególnie Marketowi Kaufland w Brzegu, Szkółce Roślin Ozdobnych Mykita i Szymański w Dobrzyniu, Firmie Kosmetycznej PROUVÉ z Wrocławia, Pani Iwonie Szachnowskiej z Salonu Fryzjerskiego „Iwona” w Dobrzyniu, Pani Marcie Linkowskiej z Salonu Urody GLAMOUR w Oławie, firmie Faurecia Wałbrzych S.A. Odział w Jelczu – Laskowicach JIT&TRIM, Annie i Jarosławowi Pawulichom z firmy DACHY PAWULICH , Szefom firmy BARTEK w Bystrzycy Oławskiej, marketowi Intermache i Bricomarche w Brzegu, Hurtowni Lodów i Mrożonek w Namysłowie, sklepowi Michałek w Brzegu, Szkole Podstawowej w Mąkoszycach oraz naszym zaangażowanym Rodzicom. Mamy ogromną nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze i za rok znowu zaszczycą nas swoją obecnością.

Za wszystko serdecznie dziękują Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Rada Rodziców