Wielkie Grillowanie w Hotelu Antonio Conference

0

We wtorek 15.08 w restauracji Steak&Grill przy Hotelu Antonio Conference w Skarbimierzu odbędzie się Wielkie Grillowanie. Miłośnicy takiej formy przygotowywania jedzenia z pewnością powinni się tam pojawić!


Wtorek 15. sierpnia jest dniem wolnym od pracy. Część z nas zadbała także o wolny poniedziałek, dzięki czemu zyskujemy aż czterodniowy długi weekend. Wolne dni to wspaniała okazja, by się zrelaksować i spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli mowa o odpoczynku na łonie natury to z pewnością wiele osób pomyśli o grillowaniu. Z takiego też założenia wychodzi Restauracja Steak&Grill przy Hotelu Antonio Conference, która właśnie 15.08 zorganizuje Wielkie Grillowanie.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do godz. 22:00. Jak udało nam się ustalić, na gości restauracji i hotelu czekać będzie wielki grill, na którym kucharze restauracji przygotowywać będą prawdziwe rarytasy. Każdy będzie mógł je zakupić i delektować się ich wyjątkowym smakiem.

Sam udział w imprezie jest bezpłatny. Należy jednak pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji stolika, które przyjmowane są pod nr telefonu 501064317. Dla tych, którzy nie wiedzą jak trafić do Hotelu Antonio Conference podajemy adres: ul. Motoryzacyjna 2, 49-318 Skarbimierz-Osiedle. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.