Dzień bańki mydlanej

0

W sobotę 23 września pomimo niepogody i ulewnego deszczu dzieci z Gminy Skarbimierz nie nudziły się w domu. Zorganizowano dla nich Dzień Bańki Mydlanej, który odbył się w hali sportowej Gminnego Zespołu Szkół w Skarbimierzu-Osiedle.


Inicjatorem działań była Przewodnicząca i Rada Osiedla Skarbimierz-Osiedle, Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu oraz Fundacja „Uskrzydleni”. Imprezę, mając nadzieję na dobrą zabawę, licznie odwiedzili rodzice z dziećmi. Czekały na nich tor przeszkód, konkursy z nagrodami, kule (bumper balls), dmuchany zamek i oczywiście kijki i płyn do tworzenia wielkich baniek mydlanych.

Z wszelkich atrakcji festynu dzieci mogły korzystać bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń. Po zakończonych zabawach – na ochłonięcie – na dzieci czekała projekcja filmu animowanego pt. „Bociany”. Wielką pomoc podczas festynu okazała młodzież mieszkająca w Gminie Skarbimierz, która wspierała działania organizacyjne. Wszystkim, którzy przyczynili się i brali udział w Dniu Bańki Mydlanej serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy na kolejne tego typu wydarzenia.

Organizatorzy.