40-latek z Brzegu wpadł z narkotykami. Mężczyzna posiadał ponad 50 gramów marihuany

0

Policjanci z Brzegu zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał ponad 50 gramów marihuany. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.


– Kryminalni z Brzegu zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. Kilka dni temu policjanci zauważyli mężczyznę w jednej z miejscowości w powiecie brzeskim. Funkcjonariusze skontrolowali podejrzewanego i potwierdzili swoje przypuszczenia – informuje sierż. sztab. Patrycja Kaszuba z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Mężczyzna posiadał przy sobie strunowy woreczek z marihuaną. Podczas dalszych czynności i przeszukania mieszkania policjanci znaleźli ponad 50 gramów zielonego suszu. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Zatrzymany to 40-letni mieszkaniec Brzegu. Przyznał się do zarzutu posiadania środków odurzających.  Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Zatrzymany musi się teraz liczyć z karą do 10 lat pozbawienia wolności.