Cyrk Korona przyjedzie do Brzegu. Do wygrania podwójne wejściówki na przedstawienie

0

6 października, na Placu Drzewnym w Brzegu pojawi się wielki namiot. W tym roku Cyrk Korona prezentuje swój nowy program pn. „Wielki Jubileusz”. Widzowie będą mogli podziwiać m.in.: brawurowe skoki na trampolinie, akrobacje, pokaz 13-letniej mistrzyni ekwilibrystyki, napowietrzną gimnastykę na trapezie oraz cyrkową żonglerkę.


– Nasz nowy program to mieszanka tradycyjnej i nowoczesnej sztuki cyrkowej z udziałem najlepszej międzynarodowej obsady artystów cyrkowego świata. Każdy będzie mógł doświadczyć wszystkiego, co powinno znaleźć się na prawdziwej cyrkowej arenie. Oprócz napowietrznych akrobacji będą magiczne sztuczki, pokazy wspaniałych zwierząt i sympatyczni klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy – zachęca Jerzy Kuś, dyrektor administracyjny Korony.

Spektakl w Brzegu rozpocznie się w piątek (6 października) o godz. 17:00. Bilety do nabycia w kasach cyrku lub na stronie internetowej http://cyrk-korona.com.pl/4/tournee

UWAGA! Dla Czytelników portalu Brzeg24.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż 8 podwójnych wejściówek, każda o wartości 60 zł. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres: konkurs.brzeg24@gmail.com, w tytule wpisując: CYRK KORONA, a w treści maila odpowiesz na pytanie: Który jubileusz obchodzi w tym roku Cyrk Korona?
Nie zapomnij dopisać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Wygrywa osiem pierwszych zgłoszeń konkursowych (liczy się czas nadesłania maila z poprawną odpowiedzią i danymi kontaktowymi)! Zwycięzców poinformujemy telefonicznie oraz opublikujemy ich nazwiska w tym poście.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Prawidłowa odpowiedź to: Cyrk Korona obchodzi 25-lecie. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.
1.) Sabina Kulawinek
2.) Łukasz Kopij
3.) Marta Muzaj
4.) Justyna Stasiszyn
5.) Jolanta Kopij
6.) Agnieszka Dąbkowska
7.) Karolina Dorociak
8.) Justyna Głowacka