Alicja Majewska wystąpi w Skarbimierzu Osiedle

0

Jej przeboje takie jak, np. „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli” zna chyba każdy. Swoją karierę rozpoczęła w latach siedemdziesiątych i nieprzerwanie koncertuje i występuje, czarując widzów swoim głosem i pozytywną energią. Już w niedzielę 12. listopada o godz. 17:00, Alicja Majewska wystąpi w kościele pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Skarbimierzu Osiedle.


Wokalistka koncertowała w całej Polsce, w wielu krajach Europy, a także w USA, Kanadzie i Australii. Wśród wielu wylansowanych przez Majewską przebojów nie można zapomnieć o takich jak, np. „Być kobietą”, czy „To nie sztuka wybudować nowy dom”.

Artystka może poszczycić się całkiem pokaźnym zbiorem różnego rodzaju nagród i wyróżnień, spośród których wymienić można między innymi te, które przez lata wyśpiewała sobie na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w tym m.in.: nagroda główna Ministra Kultury i Sztuki (KFPP 1975), drugie miejsce w 1980r., wyróżnienie w 1985r., nagroda za indywidualność artystyczną w 1989r., czy Złoty Mikrofon przyznawany przez Zarząd Polskiego Radia – KFPP 2015.

Koncertowała i współpracowała z takimi artystami jak, np. Andrzej Zaucha, Jerzy Połomski, Ryszard Rynkowski, Zbigniew Wodecki, Dorota Osińska. Autorem muzyki większości jej piosenek jest kompozytor i pianista Włodzimierz Korcz, z którym Alicja Majewska współpracuje na stałe. Śpiewa także teksty najlepszych autorów, w tym głównie Wojciecha Młynarskiego.

Na koncert artystki w Skarbimierzu zaprasza Centrum Edukacji Ars Logo Monika Ochyra oraz Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Skarbimierzu Osiedle. Na scenie, Alicji Majewskiej towarzyszyć będzie Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet. Dla przypomnienia, wydarzenie odbędzie się już 12.11.2017 o godz. 17:00. Bilety: 40 zł – informacje udzielane są pod nr tel. 501 185 585.