X Edycja Konkursu „Sam nie palę i innym odradzam”

0

Dnia 16 listopada 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyła się oficjalna gala podsumowująca X edycję konkursu fotograficznego „Sam nie palę i innym odradzam”. Pięcioro uczniów PG 3: Karolina Rosak, Martyna Krupczyńska, Daria Warchał, Tomek Szczepański oraz Emila Senftleben po raz kolejny spróbowało swoich sił w konkursie.


Mimo dużych starań i ogromu pracy, jaką włożyliśmy w przygotowania, tym razem nie udało się zdobyć miejsca na podium. Nie wracamy jednak z niczym!Z dumą możemy ogłosić, że dzięki wieloletniemu zaangażowaniu naszego gimnazjum, zdobyliśmy zaszczytne pierwsze miejsce w rankingu szkół biorących udział w konkursie, a w nasze ręce trafiła pamiątkowa koszulka upamiętniająca X jubileuszową edycję konkursu.  Mamy bowiem za sobą już aż sześć edycji, podczas których uczniowie naszej szkoły nie raz stawali na deskach sceny Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu, aby odebrać swoje nagrody.

Ponadto cała nasza piątka wracała do domu z głowami pełnymi inspiracji i nowych pomysłów, które mamy nadzieję już wkrótce będą mogły zostać zrealizowane w obiektywach naszych aparatów. Wiemy, że w drodze do sukcesu być może zdarzy nam się ponieś porażkę, ale to właśnie daje największą motywację do dalszego działania.  Daria Warchał 3a.