Spektakl „Cabaret de fleurs” – premiera w piątek i sobotę!

0

„Cabaret de fleurs” to kolejna produkcja BCK, a zarazem spektakl walentynkowy w wykonaniu grupy AntytematProductions. Premierę zaplanowano na piątek i sobotę (16-17.02.18) o godz. 18:30.


Gdy biznes i pieniądze stają się najważniejsze, nie ma miejsca na miłość. Boleśnie przekonują się o tym artyści z „Cabaret de fleurs”. Ale czy na pewno? Widzowie przekonają się o tym już niebawem – 16. i 17. lutego o godz. 18:30 na Dużej Scenie BCK.Widowisko nie ma wiele wspólnego ze współcześnie znaną formą kabaretu – satyrycznego gagu w wykonaniu grupy komików. „Cabaret de fleurs” to powojenne miejsce rozrywki, w którym nie brakuje tradycyjnych musicalowych wykonań wokalnych i muzycznych, dużej porcji kobiecości, zmysłowego tańca, piór, cekinów i indywidualnych historii występujących artystów. To tam usłyszeć można takie klasyki jak „Millord” czy „Roxanne”.

W spektaklu występują: Karol Maryszczak, Arkadiusz Kulas, Michał Rabenda, Maciej Kuliński, Michał Sanetra, Natalia Klimczak, Anna Gryfik, Łukasz Oskar Michalak, Joanna Bilowicka, Aleksandra Ofmańska-Kowalczyk, Karolina Sałatkiewicz, Karolina Dorociak, Elżbieta Łoboda, Radek Dobrowolski, Paulina Rutowicz, Natalia Szczepaniak i Julia Jaroszek.Twórcy spektaklu:Joanna Koronkiewicz-Bilowicka (scenariusz i reżyseria), choreografia: Paulina Rutowicz, Łukasz Oskar Michalak, Radek Dobrowolski, dźwięk: Robert Stępień, światło: Krzysztof Preis, kostiumy: Agnieszka Olszuk, scenografia: Robert Stępień, Joanna Augustyniak.

Bilety do nabycia w cenie 10 zł w Punkcie Informacji Turystycznej oraz na stronie kupbilecik.pl. Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 16-go roku życia.