„Cabaret de Fleurs” powraca na scenę! Przed nami także Festiwal Fotografii Otworkowej

0

Kwiecień dla Brzeskiego Centrum Kultury to zwykle czas intensywnych przygotowań do Dni Księstwa Brzeskiego. Tak też jest w tym roku, jednak oprócz tego, w kwietniu czeka nas wiele atrakcji w tym powrót hitu BCK, tj. spektaklu „Cabaret de Fleurs” oraz kolejna edycja Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej.


Premiera spektaklu „Cabaret de Fleurs” miała miejsce w lutym tego roku. Widowisko przypadło do gustu brzeskiej publiczności, a tylko w premierowy weekend obejrzało je blisko 600 osób. Dla tych, którzy nie widzieli spektaklu mamy dobrą informację. „Cabaret de Fleurs” zostanie wystawiony już w czwartek 12. kwietnia o godzinie 18:00 na Dużej Scenie BCK. Bilety dostępne online na stronie www.bck-brzeg.kupbilecik.pl oraz w Punkcie Informacji Turystycznej.

Spektakl wyreżyserowała Joanna Bilowicka, a oglądać w nim można artystów grupy Antytemat Productions. Miejscem akcji widowiska jest powojenny cabaret – teatr rewiowy. Gdy biznes i pieniądze stają się najważniejsze, nie ma miejsca na miłość. Boleśnie przekonują się o tym artyści z „Cabaret de fleurs”. Ale czy na pewno? Dowiedzieć się będzie można już niebawem – 12.04.2018. Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

Kwiecień przyniesie także wiele atrakcji dla miłośników fotografii. Przed nami kolejna odsłona Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej. Impreza odbywać się będzie w dniach 14-29.04.2018. Program jest niezwykle bogaty – zaplanowano bowiem wystawy (w tym plenerowe), spotkanie z wręczeniem nagród dla uczestników konkursu fotograficznego, spotkania autorskie, warsztaty, zajęcia rodzinne, a także akcję wspólnego fotografowania w ramach Worldwide Pinhole Photography Day. Szczegółowy program dostępny jest tutaj: LINK

W kwietniu atrakcji nie zabraknie. W przygotowaniu jest bowiem także najnowsza premiera spektaklu dla dzieci, którą obejrzeć będzie można tuż przed majówką. Więcej informacji i szczegółowy program BCK na kwiecień znaleźć można na stronie www.bck-brzeg.pl.