W cyrkach nie muszą występować zwierzęta. Prawdziwe show zapewnią artyści! [UWAGA KONKURS]

0
fot. Cyrk Juremix

W czwartek i piątek (12-13 lipca), na Placu Drzewnym w Brzegu swój namiot rozłoży Cyrk Juremix. Artyści, w tym uczestnicy telewizyjnego programu ‚Mam talent”, w ciągu dwóch dni przedstawią dwa różne spektakle.


– Pokazujemy numery 100% cyrkowe lecz w nowoczesnej odsłonie. W naszym programie nie występują dzikie zwierzęta. Cyrk Juremix wprowadza totalną nowość na polski rynek rozrywki. Mowa o spektaklu Horror Circus, który po raz pierwszy zostanie wystawiony przed mieszkańcami Brzegu już 12 lipca – mówią przedstawicie Cyrku Juremix.

„Horror Circus” został zaplanowany na godzinę 20:00. Spektakl jest przeznaczony tylko dla osób odważnych. Twórcy tego show chcą przekonać swoich widzów, że cyrk nadal może być ciekawym i interesującym miejscem rozrywki, dostarczającym wiele niezapomnianych, a także emocjonujących wrażeń. Podczas spektaklu zostanie wykorzystanych m.in. wiele motywów ze znanych horrorów..

Dzień później, w piątek 13 lipca tematyka przedstawienia całkowicie się zmieni. Artyści wcielą się inne postacie i zaprezentują program dla całej rodziny. Widzowie zobaczą akrobatykę na szarfach, latającym kole, gimnastyczne wydanie pole dance w duecie, hula hopy, ekwilibrystykę, koło parterowe, sporą dawkę magii i iluzji oraz wiele innych atrakcji. Dodatkowo oprawa świetlna i liczne efekty pirotechniczne urozmaicą cyrkowe widowisko.
Przypomnijmy, że podczas nowoczesnego cyrkowego show wystąpią artyści z telewizyjnego programu „Mam Talent”, a o dobry humor zadbają brązowi medaliści Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Paryżu.

Czwartek (12.07), godz. 20:00 – „Horror Circus”
Piątek (13.07), godz. 18:30 – „Cyrkowe Show”
Cena biletów dla osób dorosłych wynosi 20,00 zł. Dzieci do lat 12 – 15,00 zł.


UWAGA KONKURS!
Redakcja Panoramy Powiatu i portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs. Mamy do rozdania aż 20 wejściówek do Cyrku Juremix (10 na „Horror Circus” oraz 10 na „Cyrkowe Show”). Aby otrzymać bilet na wybrany spektakl należy „zalajkować” na naszym Facebooku post z tym artykułem i napisać komentarz: Horror Circus lub Cyrkowe Show. Pierwsze 20 osób otrzyma wejściówkę na wybrany przez siebie w komentarzu spektakl.
WAŻNE: Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bilet.

Bilety można odbierać w naszej redakcji od poniedziałku (9 lipca) do środy (11 lipca): ul. Piastowska 2, 49-300 Brzeg. Tel. 690 80 30 70