Bańki mydlane znów zawitają do Brzegu

0
fot. UM w Brzegu

„Bubble Day” w tegorocznej edycji, to nie tylko atrakcja dla najmłodszych mieszkańców Brzegu, ale także rozrywka dla dorosłych. Największa „bańkowa” impreza odbędzie się już w niedzielę (15 lipca) o godz. 12:00 na Placu Polonii Amerykańskiej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Kolorowa trasa „Bubble Day” 2018, która również w tym roku ma przystanek w Brzegu, wspierana jest m.in. przez Brzeskie Centrum Kultury. Oprócz dużej dawki rozrywki i uśmiechu dla dzieci, przewidziano także konkursy z nagrodami. O ciekawostkach związanych z imprezą opowiada Łukasz Oskar Michalak z BCK:

– Dzień Baniek Mydlanych pn. „Bubble Day”, to już druga inicjatywa w naszym mieście. Największe tego typu wydarzenie w kraju dotrze do Brzegu 15 lipca. Organizatorzy podkreślają, że dla uczestników dostępna będzie darmowa strefa z akcesoriami do puszczania wielkich baniek. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, w których do wygrania będą mydlane zestawy. Co ważne, event organizowany jest nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych. Pokazała to zeszłoroczna edycja „Bubble Day”.

Anna Wendlińska