Co nowego w OH KINO Oława? „Juliusz” już na ekranach! [KONKURS]

0

Już od 14 września najnowsze premiery na ekranach OH Kino, a wśród nich dwie gorące nowości! 


„Juliusz” – wszystkich fanów komedii z całą pewnością zaciekawi najnowsze dziełko producentów przebojowej Planety Singli w oparciu o scenariusz napisany przez gwiazdy stand-upu Abelarda Gizę i Kacpra Rucińskiego.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…
Zobacz zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/379 

„Smak zemsty. Peppermint” – Pierre Morel reżyser hitowej „Uprowadzonej” prezentuje soczysty thriller akcji.

Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich Riley North. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.
Zobacz zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/381


KONKURS!

Redakcja tygodnika Panorama Powiatu oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 7 biletów na dowolnie wybrany seans. Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu napiszecie „OH KINO”. Siedem pierwszych osób (wpisów), które spełnią trzy powyższe warunki otrzymają wejściówkę do OH Kina w Oławie.

WAŻNE: Bilety do kina będzie można zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru OH Kino, od poniedziałku do czwartku każdego tygodnia. Zwycięskie wpisy konkursowe zostaną „zalajkowane” przez profil Panoramy Powiatu. Bilety będzie można odebrać w naszej redakcji w Brzegu przy ul. Piastowskiej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00), najpóźniej do 30 września 2018 roku. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 690 80 30 70.