Spotkanie autorskie z Mileną Wójtowicz na Zamku w Brzegu

0

Już w najbliższy wtorek (18.09), o godz. 18:00 w Sali Myśliwskiej Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbędzie się wieczór autorski pisarki Mileny Wójtowicz. Spotkanie z czytelnikami dotyczyć będzie osadzonego w brzeskich realiach kryminału „Post scriptum”. Jest to jedna z nielicznych powieści beletrystycznych, których akcja toczy się w Brzegu. Książka zawiera też liczne wątki fantastyczne i humorystyczne.


Głównymi bohaterami powieści jest para wspólników w firmie consultingowej. Piotr Strzelecki jest psychologiem, coachem i doradcą, a wraz z Sabiną Piechotą, specjalistką ds. BHP, prowadzi brzeską firmę „PS Consulting”. Ich firma zajmuje się problemami specyficznej grupy klientów. Życiową sielankę bohaterów przerywa jednak pewna skomplikowana sprawa tajemniczych zabójstw w okolicach Brzegu. Rozpoczyna się śledztwo, które da zaskakujące czytelnika rezultaty. Klimat powieści w całości osnuty jest w obrębie województwa Opolskiego.

Milena Wójtowicz to pisarka i autorka fantastyki oraz niedawno wznowionego cyklu „Wrota”. W jej twórczości znajdują się liczne książki fantastyczne, m.in. „Podatek”, „Załatwiaczka”. Absolwentka socjologii na UMCSie w Lublinie, Coachingu w Biznesie, w Wyższej Szkole Biznesu i Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Wraca po kilkuletniej przerwie z nową powieścią, której motywem przewodnim jest BHP. Premiera „Post Scriptum” miała miejsce w kwietniu br.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronach: www.wojtowicz.s-f.org.pl/,
www.facebook.com/zamekBrzeg/

Anna Wendlińska