Polsko-austriacki duet wystąpi w Herbaciarni już w najbliższą sobotę

0

Szykuje się muzyczna jesień w Herbaciarni w Brzegu. Przed nami wiele koncertów i rytmów całego świata. Sezon rozpocznie występ austriackiej wokalistki i polskiego gitarzysty, którzy już w najbliższą sobotę (22 września) umilą wieczór oryginalnym klimatem muzycznym.


Występ Duetu TRIP, w składzie Karin Kocher-Krenmayer oraz Arkadiusz Podstawka, rozpocznie się o godz. 20:00. Wstęp jest wolny. Przypadkowe spotkanie we Wrocławiu zaowocowało powstaniem tego ciekawego projektu. Nietuzinkowy głos austriackiej artystki Karin Kocher-Krenmayer oraz jej subtelny taniec i gra na instrumentach klawiszowych spotkały się z jazzową wrażliwością gitarzysty Arkadiusza Podstawki. Ich relacja oparta na dwóch wyraźnie różniących się osobowościach, na scenie tworzy intrygującą mieszankę różnych ekspresji muzycznych. To niebanalne połączenie przykuwa uwagę i pozwala delektować się muzyką.

Podczas najbliższego koncertu w Herbaciarni, będzie można usłyszeć połączony wokal z brzmieniami gitary i akordeonu. Więcej informacji dostępnych jest na fanpage’u wydarzenia, a także stronie Niezależnego Ośrodka Kultury Herbaciarnia w Brzegu.
www.facebook.com/events/294217741177041
www.facebook.com/herbaciarniabrzeg