Uczniowie z Kopic dziękują

0

Być na meczu siatkówki z udziałem najlepszej aktualnie drużyny męskiej w Polsce, kędzierzyńskiej ZAKSY, to marzenie niejednego chłopca i dziewczynki.


Taka gratka trafiła się 40 uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej z Kopic, którzy mogli zasiąść na trybunach hali w Kędzierzynie i kibicować drużynie ZAKSY.

Wrażeń było co nie miara ,a wszystko za sprawą Pana Roberta Mazura Dyrektora Handlowego firmy AGRO-AS z Grodkowa, który nie dość , że załatwił darmowe wejściówki na mecz , to jeszcze zorganizował przewóz dla uczniów i ich opiekunów.

Wcześniej namówił również na udział w konkursie plastycznym na temat stosowania chemii w rolnictwie organizowanym przez konsorcjum producentów nawozów azotowych.

W ogólnopolskim konkursie plastycznym dwie uczennice z PSP w Kopicach Karolina Siołkowska oraz Aleksandra Kondysiak  otrzymały wyróżnienia , które odebrały  na specjalnie w tym celu zorganizowanej gali w Hali ZAKSY w Kędzierzynie.

Pan Dyrektor R.Mazur zadbał o to aby nagrodzone dziewczynki wraz z opiekunką na czas dotarły na galę.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorze za niezapomniane wrażenia z meczu ZAKSY jak też za udział naszych uczennic w gali.

Krystyna Warzecha – nauczyciel z PSP w Kopicach