PSP 6 im T. Kościuszki w Brzegu w gronie najlepszych

0

29 listopada 2017 r. w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Opolskiego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2016/2017.


Wszystkie szkoły naszego województwa, biorące udział w zawodach sportowych organizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy „Opolskie”, zostały sklasyfikowane w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W każdej z kategorii sklasyfikowanych było po kilkaset szkół, które uzyskały punkty za udział i wyniki sportowe w zawodach od szczebla półfinału do finału wojewódzkiego.

Już po raz kolejny w tym gronie nie zabrakło przedstawicieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu (Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu), którzy w tym roku otrzymali nagrodę w dwóch kategoriach – V miejsce w kategorii szkół podstawowych i również V miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Okazałe puchary z rąk przedstawicieli władz wojewódzkich Szkolnego Związku Sportowego, przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Opolu i organizatorów tegorocznej gali odebrali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wraz z dyrektorem p. Anną Krokosz. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych w bieżącym roku szkolnym 2017/2018.

SZS