Świeć gwiazdeczko, świeć – Jasełka w PSP nr 3

0

Grudzień to czas magiczny, który spędzamy z najbliższymi. To czas kiedy składamy wszystkim życzenia i pragniemy, aby każdy z nas był szczęśliwy. W związku z tym w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzegu 19 grudnia 2017 roku odbyły się Baśniowe Jasełka „Świeć gwiazdeczko, świeć”.


Dyrekcja szkoły Piotr Rajtar i Agata Wyrwas, zaproszeni goście Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, zastępca Burmistrza Brzegu Bartłomiej Kostrzewa, Przewodnicząca Rady Miasta oraz Prezes ZNP Barbara Mrowiec i przewodniczący Rady Rodziców PSP nr 3 Jacek Solski oraz cała społeczność szkolna przenieśli się w magiczny świat i poczuli ducha Świąt Bożego Narodzenia, a to za sprawą młodych artystów z naszej szkoły,  „ Kolędników z Lipek”, zespołu tanecznego „ Mały detal” z Coco dance center oraz Karoliny Włodarczyk, Michała Sanetry i Damiana Lisa z Anty Temat Production z brzeskiego BCK-u.

Nastrój świąteczny oraz świetna zabawa udała się dzięki doskonałej współpracy naszej szkoły ze środowiskiem lokalnym. Za tą współpracę serdecznie dziękują Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu oraz organizatorzy: uczniowie i rodzice klas III a, V a i V b z wychowawcami Dorotą Czarniecką – Marciniak, Dorotą Mróz , Ewą Szulc – Jamróz , a także zespół muzyczny pani Ewy Piekarczyk.

Dorota Czarniecka – Marciniak
Ewa Szulc – Jamróz Dorota Mróz