„Bajkowe życzenia dla mamy i taty” w przedszkolu w Krzyżowicach

0

W czwartek (24 maja), wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Uroczystość w przedszkolu w Krzyżowicach z okazji Dnia Mamy i Taty rozpoczął występ artystyczny w wykonaniu przedszkolaków pt. „Bajkowe życzenia dla mamy i taty”.


Był to montaż słowno-muzyczny z elementami tańca, w którym to dzieci wcieliły się w postacie z bajek. Wierszem i piosenką zapewniały rodziców o swej miłości i wdzięczności za cały trud wychowania. Momenty wzruszenia przeplatały się z wątkami humorystycznymi, co wprawiło gości w dobry nastrój, który towarzyszył wszystkim już do końca uroczystości.

Po występie przedszkolaki wręczyły rodzicom piękne upominki. Do życzeń dołączyła obecna na występie Pani Dyrektor Bożena Lorent kierując ciepłe słowa zarówno do rodziców jak i dzieci. Czas uroczystości minął w bardzo przyjemnej, rodzinnej atmosferze, która na pewno sprzyja budowaniu więzi rodzinnych, ale także pozytywnie wpływa na funkcjonowanie „przedszkolnej” rodziny.