Brązowe medale dziewcząt starszych z PSP 6 w piłce nożnej

0

Po raz kolejny dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu  zdobyły medal w finale wojewódzkim w piłce nożnej, tym razem brązowy.  W dniu 29.05.2018 roku na boisku Orlik przy PSP 6 w Brzegu, odbyły się zawody finału wojewódzkiego, w których oprócz naszych dziewcząt zagrały szkoły z PSP 10 z Nysy, PG 2 z Prudnika oraz ZSP z Łącznika.


Nie był to najlepszy piłkarsko dzień w wykonaniu naszych zawodniczek, ponieważ zanotowały one w trzech meczach trzy remisy, przez co zdobycie kolejnego złotego medalu Mistrzostw Województwa muszą odłożyć do przyszłego roku. Najlepiej trudy ogromnego upału i rywalizacji sportowej zniosły dziewczęta z Nysy oraz Prudnika,  zajmując kolejno pierwsze i drugie miejsce. Gratulujemy “Szóstce” kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłorocznej rywalizacji w SZS.

Wyniki

PSP 6 Brzeg – PG 2 Prudnik   0:0

PSP 6 Brzeg – PSP 10 Nysa    1:1

ZSP Łacznik – PSP 6 Brzeg    0:0

Tabela końcowa:

1. PSP 10 Nysa

2. PG 2 Prudnik

3. PSP 6 Brzeg

4. ZSP Łącznik

Skład drużyny z PSP 6 Brzeg: Maria Kłoda, Kinga Lorenc, Alicja Czarnecka, Amelia Parkoła, Natalia Lasek, Lena Dzięgielewska, Aleksandra Krejczy, Anna Stefaniszyn, Julia Guszpit, Paulina Bronowicka, Julia Bukieda – trener: Dariusz Żak

szs