Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – gimnazjaliści z Brzegu stanęli na podium w Opolu

3

Dnia 10.05.2014 r odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Opolu Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów

Powiat brzeski reprezentowała drużyna gimnazjalistów z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu, natomiast szkoły podstawowe Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Brzegu. W wyniku zmagań teoretycznych (test z przepisów) i praktycznych (jazda po miasteczku ruchu drogowego, tor przeszkód oraz udzielanie pierwszej pomocy) drużyna uczniów z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu w składzie: Michał Psiurski, Patryk Marciniak, Aleksander Bigas zajęła 3 miejsce w kategorii gimnazjalistów. Została także przeprowadzona klasyfikacja indywidualna w wyniku której uczeń z naszego gimnazjum Michał Psiurski zajął 2 miejsce indywidualnie w województwie.

Sylwester Frańczuk

{gallery}aktualnosci/05/turniej,limit=0,width=150,height=150,gap_v=20,gap_h=20{/gallery}