Studiuj pielęgniarstwo w Brzegu

0
fot. PWSZ Nysa

W wyniku podjętych starań doprowadzono do podpisania porozumienia pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodowa w Nysie, Powiatem Brzeskim i Brzeskim Centrum Medycznym SPZOZ, które ma na celu uruchomienie w Brzegu filii nyskiej uczelni do prowadzenia kształcenia na kierunku pielęgniarstwo od października 2018 roku.


Rekrutacja rusza już 1 czerwca. Osoby, które chciałyby lepiej poznać zawód pielęgniarki/ pielęgniarza zapraszamy do Brzeskiego Centrum Medycznego na Dzień Otwarty, który odbędzie się 28 maja 2018 r w godzinach 10:00-16:00.

W roku akademickim 2018/2019 studenci część praktyczną swojej edukacji realizować będą właśnie w brzeskim szpitalu, a część teoretyczną w Nysie oraz Brzegu. W kolejnym roku akademickimi 2019/2020 cały cykl kształcenia na kierunku pielęgniarstwo odbywał się będzie w Brzegu.

Więcej informacji na temat studiowania pielęgniarstwa w naszym mieście można uzyskać w Dziale Organizacyjno-Prawnym BCM (piętro I, pokój nr 5) tel. 77/444 65 09.
Warto pamiętać, że zapotrzebowanie na pielęgniarki w kraju jest ogromne i z roku na rok będzie się zwiększać. Jest to zawód gwarantujący zatrudnienie i stwarzający szerokie możliwości rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia studiów na kierunku PIELĘGNIARSTWO w Brzegu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia Brzeskiego Centrum Medycznego podczas Dnia Otwartego. Studiuj pielęgniarstwo w Brzegu!